Výpočetní cluster a úložiště Botanického ústavu & MetaCentra

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:spravci-podpora

Toto je starší verze dokumentu!


Správci a podpora

:!: Řadu otázek lze prodiskutovat v e-mailové konferenci — není-li dotaz velmi specifický, je lepší jej položit do e-mailové konference než rovnou správcům. :!:
  • Cluster je spravován správci MetaCentra. S obecnými problémy týkajícími se výpočtů, aplikací, apod. se obracejte na uživatelskou podporu MetaCentra.
  • S otázkami týkajícími se specificky průhonického clusteru, např. s dotazy nebo požadavky na využití databázového serveru se obracejte na jeho správce Vojtěcha Zeiska a Yanna JK Bertranda.
  • Chcete-li se stát členy skupiny ibot změnit kvótu nebo vytvořit sdílenou složku na datovém úložišti, kontaktujte Vojtěcha Zeiska.
  • S otázkami týkajícími se Apache Hadoop a Spark, NoSQL databází (Neo4j a MongoDB) a podobnými výpočty na průhonických HPC uzlech se obracejte na Yanna JK Bertranda.
  • S otázkami a požadavky ohledně GitLabu se obracejte na Vojtěcha Zeiska, případně Jana Panocha.
  • Všechny požadavky nebo otázky týkající se clusteru a souvisejících věcí posílejte Vojtěchovi Zeiskovi a Yannu JK Bertrandovi výhradně na e-mail cluster (zavináč) ibot (tečka) cas (tečka) cz.

Kalendář událostí

Události týkající se clusteru (odstávky, semináře, apod.) jsou vidět ve veřejném kalendáři (ICS).

Kalendář clusteru lze v ústavním webmailu přidat po kliknutí na kalendář, přidání kalendáře z adresáře a vyhledáním jména cluster. Bude se pak zobrazovat mezi dalšími kalendáři uživatele.

Kalendář

cs/spravci-podpora.1597416684.txt.gz · Poslední úprava: 2020/08/14 14:51 autor: Vojtěch Zeisek