Výpočetní cluster a úložiště Botanického ústavu & MetaCentra

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:gitlab

GitLab

GitLab je kompletní platforma pro vývoj a spolupráci. GitLab je jediná aplikace pro celý životní cyklus vývoje software. Od plánování projektů a správy zdrojového kódu po CI/CD, monitoringu a bezpečnosti. A víc.

Provozujeme GitLab Community Edition. Některé vlastnosti z Enterprise Edition nejsou k dispozici. Také ne všechny funkce jsou zapnuté. Máte-li otázky nebo požadavky, kontaktujte správce.

GitLab běží na speciálním virtuálním serveru.

Možnosti přihlášení

Uživatelé se mohou přihlásit pomocí přihlašovacích údajů Botanického ústavu AV ČR; případně mohou správci vytvořit lokální „standardní“ účty.

Doménové jméno pro uživatele z Botanického ústavu AV ČR

Jako uživatelské jméno použijte doménové jméno BÚ (typicky jmeno.prijmeni) nebo e-mail (typicky jmeno.prijmeni@ibot.cas.cz). Heslo je stejné jako pro e-mail a další ústavní elektronické nástroje. Každý s ústavním účtem se může okamžitě přihlásit a začít používat náš GitLab.

"Standardní" přihlášení pro ostatní uživatele

„Standardní“ účty jsou ručně vytvářeny správci. Přihlaste se svým osobním uživatelským jménem a heslem. :-) Takové účty mohou být na vyžádání vytvořeny správci pro kohokoliv jakkoliv spolupracujícího s BÚ.

cs/gitlab.txt · Poslední úprava: 2021/03/17 12:06 autor: Vojtěch Zeisek