Výpočetní cluster a úložiště Botanického ústavu & MetaCentra

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:gitlab

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:gitlab [2020/07/25 17:10]
Vojtěch Zeisek [GitLab]
cs:gitlab [2021/03/17 12:06] (aktuální)
Vojtěch Zeisek [Doménové jméno pro uživatele z Botanického ústavu AV ČR]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== GitLab ====== ====== GitLab ======
  
-[[https://about.gitlab.com/stages-devops-lifecycle/|GitLab]] je kompletní platforma pro vývoj a spolupráci. GitLab je jediná aplikace pro celý životní cyklus vývoje software. Od plánování projektů a správy zdrojového ködu po CI/CD, monitoringu a bezpečnosti. A víc.+[[https://about.gitlab.com/stages-devops-lifecycle/|GitLab]] je kompletní platforma pro vývoj a spolupráci. GitLab je jediná aplikace pro celý životní cyklus vývoje software. Od plánování projektů a správy zdrojového kódu po CI/CD, monitoringu a bezpečnosti. A víc.
  
 Provozujeme GitLab Community Edition. Některé vlastnosti z Enterprise Edition nejsou k dispozici. Také ne všechny funkce jsou zapnuté. Máte-li otázky nebo požadavky, kontaktujte [[cs:spravci-podpora|správce]]. Provozujeme GitLab Community Edition. Některé vlastnosti z Enterprise Edition nejsou k dispozici. Také ne všechny funkce jsou zapnuté. Máte-li otázky nebo požadavky, kontaktujte [[cs:spravci-podpora|správce]].
Řádek 12: Řádek 12:
   * [[https://git-scm.com/book/cs/v2|Kniha o Gitu]]   * [[https://git-scm.com/book/cs/v2|Kniha o Gitu]]
   * [[cs:spravci-podpora|Správci]]   * [[cs:spravci-podpora|Správci]]
 +
 +GitLab běží na [[cs:hw:vm#gitlab-server|speciálním virtuálním serveru]].
  
 ===== Možnosti přihlášení ===== ===== Možnosti přihlášení =====
Řádek 19: Řádek 21:
 ==== Doménové jméno pro uživatele z Botanického ústavu AV ČR ==== ==== Doménové jméno pro uživatele z Botanického ústavu AV ČR ====
  
-Jako **uživatelské jméno** použijte doménové jméno BÚ (typicky ''jmeno.prijmeni'') nebo e-mail (typicky ''jmeno.prijmeni@ibot.cas.cz''). **Heslo** je stejné jako pro e-mail a další ústavní elektronické nástroje. Každý s ústavním účtem se může okamžitě přihlásit a začít používat GitLab.+Jako **uživatelské jméno** použijte doménové jméno BÚ (typicky ''jmeno.prijmeni'') nebo e-mail (typicky ''jmeno.prijmeni@ibot.cas.cz''). **Heslo** je stejné jako pro [[https://mail.ibot.cas.cz/|e-mail]] a další ústavní elektronické nástroje. Každý s ústavním účtem se může okamžitě přihlásit a začít používat náš GitLab.
  
 ==== "Standardní" přihlášení pro ostatní uživatele ==== ==== "Standardní" přihlášení pro ostatní uživatele ====
cs/gitlab.1595697039.txt.gz · Poslední úprava: 2020/07/25 17:10 autor: Vojtěch Zeisek